Usługi hostingowe

Dbając o profesjonalizm i kompleksowość wykonywanych przez nas usług, od dziś oferujemy wszystkim klientom dopasowane do różnych potrzeb pakiety hostingowe. Każdy z nich zapewnia odpowiednią przepustowość łącza, przestrzeń dyskową na serwis internetowy jak również miejsce do archiwizacji dokumentów oraz konta na wymianę plików pomiędzy Państwa firmą, a Klientami.

Dzięki połączeniom o prędkości 10 Gbps ze wszystkimi znaczącymi punktami wymiany ruchu w Polsce jesteśmy w stanie dotrzeć do Ciebie zawsze najbardziej optymalną drogą.

Nasze serwery korzystają z dysków SSD w macierzach RAID1 w celu osiągnięcia najlepszej możliwej wydajności i bezpieczeństwa. Oczywiście zabezpieczyć Twoje dane, dodatkowo archiwizujemy zawartość wszystkich kont na zewnętrznej macierzy backupowej.

Dodatkowym atutem pakietów jest ich elastyczność, która pozwala na swobodną rozbudowę oraz modyfikacje (zmiana pakietu na większy/mniejszy) w każdym momencie użytkowania.

Każde z kont ma oddzielny Panel administracyjny – DirectAdmin dzięki któremu każdy użytkownik ma swobodny dostęp do swoich danych oraz samodzielnie jest wstanie dokonać założenia nowych skrzynek pocztowych czy kont FTP.A nawet korzystając z automatycznego instalatora skryptów za pomocą tylko kilku kliknięć jest wstanie bardzo szybko i bardzo prosto zainstalować blisko 50 skryptów takich jak np. Wordpress, Joomla, Gallery, PunBB czy SMF.